Bezmaksas piegāde Latvijā no EUR 40.
Pērkot 2 un vairāk KLUU grāmatas, saņem atlaidi!

Piegāde un atgriešana

Iegādājoties produktus mājaslapā www.kluudesign.lv pircējs automātiski piekrīt MK noteikumiem Nr. 255 Noteikumi par distances līgumu un nosacījumiem, kas aprakstīti zemāk.

Distances līgums

Interneta veikalā www.kluudesign.lv piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. 

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mājaslapu www.kluudesign.lv, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējs veic apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus.

Preces piegāde tiek nodrošināta ar Omniva pakomātiem un tiek veikta 3–10 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. 

Atteikuma un atgriešanas tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preču īpatnības ir norādītas pie katras preces esošā apraksta. Pārdevējs nav atbildīgs par to, ka interneta veikala preču krāsa, forma un citi parametri var neatbilst reālam preču izmēram, formai, krāsai Pircēja izmantotā monitora īpašību dēļ.

Vēloties atgriezt preci (-es), izmantojot atteikuma tiesības, pircējam ir jāaizpilda preču atgriešanas dokuments, jāpievieno tas atgriežamajai precei un jāinformē par atgriešanu Pārdevējs. 

Vēloties atgriezt preci, Pircējam jāsūta e-pasts uz kluupavediens@gmail.com, iekļaujot pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslu (preces defekts, bojājums, trūkstoša daļa u. c.). Ja prece piegādāta ar defektu, e-pastā jāpievieno foto. Tālāk mēs ar Jums sazināsimies. Lūdzu, ņemiet vērā, ka izdevumus par sūtījuma atgriešanu sedz Pircējs, izņemot gadījumus, kad Jums prece piegādāta ar kādu defektu vai neesat saņēmuši pasūtīto preci. Kad mēs saņemsim Tavu atgriezto produktu, mēs pārskaitīsim pirkuma summu uz Tavu norādīto kontu 30 dienu laikā.

Iesniedzot pretenziju, Pircējam ir jānorāda viens no veidiem, kādā Pircējs vēlas, lai pretenzija tiktu atrisināta (Pārdevējs bez atlīdzības novērš Preces trūkumus (ja tos iespējams novērst), samazina pirkuma cenu, aizstāj Preci ar analoģiskas kvalitātes Preci (izņemot gadījumus, ja trūkumi ir nelieli un tie radušies Pircēja vainas dēļ), atceļ Līgumu un atmaksā Pircējam par Preci samaksāto naudas summu (ja neatbilstošas kvalitātes Preces pārdošana ir būtisks pasūtījuma pārkāpums)).

Izskatot pretenziju, atbilde tiek sniegta 14 (četrpadsmit) dienu laikā.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Jūsu personīgā kontaktinformācija ir 100% konfidenciāla un netiks izpausta nevienai trešajai personai.

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi, droši sazinieties ar kluupavediens@gmail.com.