Bezmaksas piegāde Latvijā no EUR 40.
Pērkot 2 un vairāk KLUU grāmatas, saņem atlaidi!

KLUU tapšanas stāsts

Labdien!

Paldies, ka esi ienācis KLUU Design mājas lapā. 

Mani sauc Kristīne un es esmu divu mazu lēdiju mamma, kas arī ir pamudinājis  radīt bērniem grāmatu, kura  aizrauj, viņi radot attīstās, trenē prātu un iztēli, kurā var zīmēt, krāsot, līmēt, nomierināties un  minēt pavedienu mīklas.   

Esmu sākumskolas un vizuālās mākslas pedagogs. Bakalaura darbs tika rakstīts par iztēli un tās veicināšanu  kā nozīmīgu vērtību cilvēka dzīvē. Pašas radošais prāts man palīdz būt laimīgai, elastīgai, drosmīgai un, kas galvenais, saredzēt vēl vismaz piecus variantus, tur kur sākumā šķiet, izeju nav.
Man ir milzu pieredze darbam ar dažāda vecuma bērniem un pieaugušiem cilvēkiem un jāatzīst, ka visbiežāk novērots, ka paša spēja apsvērt situāciju no dažādiem skatu punktiem būtu bijusi noderīga, tāpēc jau laikus dažādos veidos vingrināts prāts, būtu bijis vērtīgs. 

*Ja bērniem pērkam  krāsojamās grāmatas, tad tajās viss jau ir gatavs un viss  kas atliek ir tikai krāsot un trāpīt kontūrās.
 *Turklāt balta lapa bieži rada apjukumu un ir brīnišķīga iespēja pateikt standarta frāzi “es zīmēt nemāku” vai arī bērniem zīmēt vienu un to pašu, jo nerodas vēlme vai impuls radīt ko citu.
*Ja ir dots pavediens jeb iesākts zīmējums, kurš var būt jebkas, jebkā un jebkur, tad var notikt prieks un attīstība. 

KLUU pavediena mīklas būs interesanti minēt ikvienam, ne tikai bērniem. 

KLUU grāmata izaicina, trenē un dziedina vienlaikus, gan bērnus, gan vecākus, gan vecvecākus un visi ģimenē būs priecīgi, ja zīmējot katrs  vienu pavedienu, salīdzinot redzēsiet, cik unikāli dažādi esat.

KLUU iesaka izmantot arī krāsu terapijas seansos, psihologa apmeklējuma laikā, sociālā darbinieka ikdienā. Grāmata būs labs tehnoloģiju aizstājējs un vērtīga nodarbe laikā,  kad jāgaida transports,  ārsts, nodarbība, klients,  bērns no treniņa, ēdiens restorānā u.t.t.


Kāpēc pavedieni ir grāmatā? Jo visi darbi paliks kopā un tā taps ērti apskatāms zīmējumu albums, kuru viegli pāršķirt, aplūkot un  papildināt.


SkudraART (4) ir mana meita un ir spilgts piemērs, cik ļoti tas piepilda viņas dienu, cik interesanti top pavedienu risinājumi un daudzveidīga ir viņas doma ikdienā un kas svarīgi, lūgums pēc tehnoloģijām ir krietni samazinājies, tāpēc uz vāka ir SkudraARTun šo grāmatu es veltu viņai.
Es kā mamma un vizuālās mākslas pedagogs  droši varu teikt, ka bērna istabā kaut kur starp  visām citām grāmatām, būtu jābūt arī KLUU mīklām. 

KLUU noteikti ir laba dāvana sev, bērnam, draugiem, ģimenēm ar bērniem, vecvecākiem u.t.t.

KLUU Design ideju autore 

Kristīne 

+371 26 307 175